Sodyba Ranča-keturių namelių kompleksas šventėms bei poilsiui

Rinkites nuomojamus pastatus sodyboje Ranča pagal savo pageidavimus, o jei kiltų neaiškumų,sodybos šeimininkai visada suteiks Jums informacijos telefonu arba pakvies atvykti į sodybą,kad galėtumet gyvai pamatyti, savo artėjančios šventės vietą.

Didysis namas su sale

Puikus sprendimas ieškantiems erdvios pokylių salės ypatingoms progoms atšvęsti.Tiks vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms, gimtadieniams, darbo kolektyvų susitikimams, taip pat sąskrydžiams bei seminarams. Salės plotas apie 200kv.m.Laisvai talpina apie 70 svečių.

Trys poilsio kambariai.

Didelė virtuvė su visais patogumais. Virtuvėje yra visa reikiama buitinė technika, turime visus reikalingus daiktus Jūsų šventiniam stalui: įrankiai, taurės, kavos puodeliai, vazos ir kita. Siūlome ir maitinimo paslaugas. Profesionalūs virėjai pasirūpins šventinio stalo patiekalais, o  personalas maloniai aptarnaus. 

Antrame aukšte įrengtas bilijardo kambarys.


Nakvynės namas

Nakvynės namą sudaro dviejų dalių kotedžas su atskirais įėjimais.Vienoje kotedžo dalyje yra 10 meigamųjų vietų.Kitoje-dar 10 miegamųjų vietų.Galima nuomoti visą arba tik vieną dalį,atsižvelgiant į reikiamą miegamųjų vietų skaičių. Nuomojamas kartu su pokylių salę arba su pirties nameliu pagal miegamųjų vietų poreikį.


Pirmas pirties namelis

Vienas iš dvėjų pirties namelių sodyboje.
Dažniausiai jį pasiūlome šeimoms,nedidelėms kompanijoms iki 14 asmenų.Tačiau gali būti ir didesnė kompanija. Salytėje talpiname iki 24 žmonių.
Namelyje yra vienas keturvietis miegamasis. Jei kompanija  diedesnė (nuo 5 iki 24 asmenų),suteikiame papildomas miegamasias vietas nakvynės name.
Šalia jo įrengta paplūdimio tinklinio aikštelė,todėl tinklinio mėgėjams šis pirties namas patinka ypatingai.
Šis pirties namelis nuomojamas ir su pokylių sale,jei svečiai pageidauja pasimėgauti pirties malonumais. 
Privažiavimas automobiliu prie pat namelio.


Antras pirties namelis

Šį pirties namelį dažniausiai pasiūlome didesnėms kompanijoms (iki 24 asmenų).Šalia jo yra įrengtas namas konakvynei,kuris nuomojamas kartu ir sudaro kompleksą,kai reikia švečius apnakvyndinti. Prie tvenkinio įrengtas lauko kubilas,pavėsinė. Rami ir privati aplinka.Automobilių stovėjimo aikštelės. Jums netrukdys niekas,nebent laukiniai žvėreliai, bei paukščiai.Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .